USŁUGI
Łazienki PCPR
Gdy jest potrzeba dostosowania całego pomieszczenia pod specjalne wymagania, tak by osoba niepełnosprawna również mogła bez problemu korzystać z łazienki, również pomożemy zaaranżować przestrzeń. Możliwy jest także zakup wyposażenia z dofinansowaniem PFRON. Kompleksowo zajmiemy się realizacją całego projektu – od projektu po wykonanie. Dostarczamy klientowi niezbędne dokumenty oraz atesty.

Wykonamy projekt łazienki dla osoby niepełnosprawnej lub osób starszych. Wiemy jakie powinny być wymiary łazienki dla niepełnosprawnych, a w projekcie uwzględniamy niezbędne wyposażenie. Sprzęty w takiej łazience powinny być łatwo dostępne dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim oraz odpowiednio zabezpieczone. Niezbędne są uchwyty i poręcze (uchylne, stałe), które pomagają w poruszaniu się i komfortowym korzystaniu z pomieszczenia. Należy pamiętać, że względu na uwzględnienie potrzeb osób o ograniczonych możliwościach ruchowych, umywalki i pozostałe elementy wyposażenia powinny być umieszczone na odpowiedniej wysokości.

Łazienka dla niepełnosprawnych powinna być bezpieczna i przyjazna. Pomożemy zaprojektować Ci łazienkę z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Twoich najbliższych.
Skontaktuj się z nami!
ZAPRASZAMY DO NASZYCH SALONÓW!
oraz kontaktu z naszymi specjalistami
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram