ZAPROJEKTUJ ŁAZIENKĘ
Oferujemy swoim Klientom również usługę wizualizacji 3D.
Dzięki niej możemy pokazać Państwa łazienkę zanim ona powstanie, jednocześnie gotowa wizualizacja pozwala podjąć właściwe decyzje by było możliwie funkcjonalne, a jednocześnie podobało się. Pracujemy na programie Cad Decor Project, z którego odbyliśmy odpowiednie szkolenia i cały czas rozwijamy swoje umiejętności. Na specjalne zamówienie możemy również zaaranżować ułożenie płytek do kuchni czy salonu.
Pomysł
Gdy pomieszczenie jest zwymiarowane zapraszamy do naszego sklepu lub do kontaktu mailowego czy telefonicznego. Część Klientów przyjeżdża już z wizją swojej łazienki w głowie lub inspiracjami zaczerpniętymi z internetu. Część z kolei na podstawie naszej ekspozycji i porady naszych doradców decyduje, jak mniej więcej ma wyglądać ich łazienka. Na spotkaniu określamy co się podoba, jakie sprzęty miałyby się tam znaleźć oraz zakładany budżet. Po spisaniu tego wszystkiego i podpisaniu regulaminu promocji przystępujemy do projektowania. Przygotowanie wizualizacji pomieszczenia w 2 wersjach, z uwzględnieniem wszystkich elementów, w tym płytki, wyposażenie, oświetlenie zajmuje ok 1 tygodnia. Wizualizacja jest wykonywana GRATIS przy zakupie płytek według projektu. Szczegóły chętnie wyjaśnimy przy rozmowie.
Projekt
Zmierz swoją łazienkę – im więcej wymiarów tym łatwiej będzie utworzyć model pomieszczenia.
Zmierz:
* długość,
* szerokość,
* wysokość,
* kominy i wnęki,
* okno i drzwi (zarówno wymiary, jak i rozmieszczenie od ścian i podłogi),
* w pomieszczeniach ze skosami należy zmierzyć wysokość ścianki kolankowej oraz odległość od ściany do zgięcia na suficie.

Przykładowy schemat wymiarowy znajduje się tutaj

POBIERZ SCHEMAT
Z narysowanym schematem przyjdź do nas. Zawsze przydatne są również zdjęcia. W przypadku bardziej skomplikowanych pomieszczeń możemy umówić się na pomiar. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny
Realizacja
Przygotowana wizualizacja jest prezentowana w ustalonym terminie lub wysyłana na ares e-mail. Jest możliwość konsultacji, poprawek, drobnych zmian, tak by finalnie uzyskać obraz wymarzonej łazienki. Gdy jest zaakceptowana wersja ostateczna przygotowujemy także wycenę. Zamówienie jest realizowane po wpłacie ok. 30% zaliczki. Jeśli sygnalizują Państwo również potrzebę wykonania proponowanej aranżacji, polecamy wykonawców, którzy mogą takową wykonać. Z wykonawcą ustalacie termin i cenę za usługę. Towar jest dostarczany do Klienta w ustalonym terminie, z możliwością dowozu do klienta.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram